17 Ocak 2012 Salı

Şahmaran Modeli


Türk Renkli arpacık incilerle yapılmış şahmaran modeli 30,00 TL
Şahmaran Modeli de çok güzel bir örnek. Değişik boncuklarla savoriski çek kristallerle, inci ile istediğiniz boydaki boncuklarla ve köylü kum boncuklarla veya dizi kum boncuk dizilerek yapılan bir modeldir.

Svarowski karışık renkli testili şahmaran kolye 45,00 TL
4 kum savososki 4'lük çek boncukla kırmızı, 4kum yeşil çek boncuk, 4kum altın çek boncuk. Bu sıranın tekrarı ile boncuklara uyumlu naylon oya iplerine dizilir. 4 kum 1 çek beraber bir defada çekilir. Sonra 4 kum yeşil çek boncuk alınır bir defada çekilir. 4 kum altın rengi çek boncuk alınıp bir defada çekilip bu üçlü ilk baştaki kırmızıdan birleştirilir. Birleştirdiğimiz yerden tığla ipin arkasından girilip boncuk önde duracak şekilde, yeni boncuğu da arkaya alıp tığ ile hep birlikte çekilir. Diğer boncuğa aynı şekilde boncuğun arkasından girilir boncuk aşağı indirilip yine beraber çekilir. Bu işlemler bu şekilde devam eder. İstenilen boyutta örülür.

İnci şahmaran kolye 35,00 TL
Resimlerdeki modelleri yapacak sabrım yok diyenlere resimlerin üzerindeki fiyatlarla satılıktır efendim. Benimle her türlü sorunuz ve öneriniz için bağlantı kurabilir, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder